українка на  "Міс Світу 2023"

За мотивами "Мавки": українка показала свій національний костюм на конкурс "Міс Світу 2023"

@miss_ukraine_official / Instagram

"Перлиною образу є кінетичні квіти"

Учасниця "Міс Світу 2023" від України Софія Шамія представила свій національний костюм для міжнародного конкурсу краси, передає "Дивогляд" із посиланням на Instagram "Міс Україна".

Національне вбрання було створено за мотивами твору відомої письменниці, поетеси, перекладачки та культурної діячки Лесі Українки "Лісова пісня" та мультфільму "Мавка". Костюм отримав відповідну назву – The forest song ("Лісова пісня").

Над розробкою і пошивом сукні працював харківський бренд MYVO, яким керує дизайнерка Анна Чирва. На створення костюма пішло близько двох місяців.

"Майстерня, в якій народжувався костюм, неодноразово зазнавала ушкоджень. Але попри намагання ворога нас зламати, наші дизайнери черговий раз довели, що українці – непереможні", – йдеться у повідомленні.

Пишна і довга сукня має насичений зелений колір, а позаду розташована масивна квітка папороті яскраво-жовтого відтінку. На голову конкурсантка одягла великий вінок жовтого кольору. До речі, для цього аксесуару кожен пелюсток створювався окремо і пошарово кріпився на сукню.

"Перлиною образу є кінетичні квіти, технологія для яких була розроблена нашим інженером спеціально для образу "Лісова пісня". Вони розкриваються та закриваються (ховаються) при певних рухах моделі", – написали організатори.

Повідомляється, що таким вбранням українка спробує звернути увагу публіки на екологічну катастрофу, що відбувається в Україні внаслідок вторгнення росії.

"Сьогодні українська природа є мовчазною жертвою війни. Спалені промислові об'єкти та ліси, отруєне повітря та водні ресурси, забруднені мінами та снарядами ґрунти, масова загибель тварин та рослин", – зазначили організатори.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українка з Херсона перемогла на конкурсі краси "Місіс світу" в США.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ