Таксі

Закрив у машині, ображав і вимагав гроші: у Варшаві таксист накинувся на українку – фото

Shutterstock

"Почав обзивати курвою і різними польськими матами"

У Варшаві таксист образив українку, яка замовила машину, щоб дістатися з речами від залізничного вокзалу до готелю. Детальніше про цей інцидент розповідає "Дивогляд" із посиланням на Instagram жертви інциденту Христини Петрочук.

Жінка шукала таксі поблизу Центрального залізничного вокзалу Варшави. Вона не стала викликати спеціальні служби, а скористалася послугами таксистів, які стояли на вокзалі.

"Кожен зайвий метр і сходинка давалися мені не легко. Я хотіла викликати Uber, і поїхати в готель, який дуже близько від вокзалу. Вийшовши на вулицю, я одразу побачила таксистів, з фішками і наклейками на машині, які закликали мене до себе".

"Я подумала, що мені складно буде зараз з валізами шукати Uber, який коштував на той момент 20 злотих (близько 200 грн – ред. Дивогляд)".

"Я запитала за ціну, і чи можна картою розрахуватися, він відповів мені по польськи: "Дваджеща злотих", думаю якраз, як Uber. Водив він дуже небезпечно і його перше питання до мене: "Ти українка? З Києва?", – розповіла Христина.

За словами українки, після того, як таксист отримав відповідь на своє питання, він підвищив цінник до 300 злотих (близько 3 тис грн), а його поведінка стала більш агресивною.

Христина повідомила, що таксист замкнув її в автомобілі й увімкнув музику на всю гучність, щоб ніхто не міг почути крики жінки. 

"Після цього він починає агресувати і кричати на мене, обзивати курвою і різними польськими матами… Я почала казати, що викличу поліцію, бо він не має права так себе зі мною вести і обманювати людей", – зазначила жінка.

За словами українки, таксист вимагав віддати йому всі гроші, що жінка мала при собі, а Христина благала відпустити її. Тоді водій зупинився, викинув валізи жінки з машини та поїхав далі.

На ресепшені готелю персонал зателефонував до поліції, але імовірність того, що водія таксі покарають була дуже маленькою.

"Дівчина українка на рецепції сказала, що в мене мало шансів їм щось довести і пройти до кінця всі бюрократичні нюанси, бо я іноземка", – написала Петрочук.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що таксист відмовився обслуговувати клієнтів українською.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ