Новонароджена дитина

Мешканка Львова стала бабусею у 105-й раз – фото

Shutterstock

Народження дитини відбулося без ускладнень

Жінка зі Львова, яка стала матір'ю вже всьоме, поділилася новиною про народження свого сина Павла, який став 105 внуком її власної матері. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Львівський обласний клінічний перинатальний центр.

"Сьому дитину народила в нашому перинатальному центрі 46-річна мешканка Львова. За словами матері новонародженого, хлопчик став 105 онуком у бабусі!", – розповіли у центрі.

За словами породіллі, вона сама займає десяте місце серед своїх тринадцяти братів і сестер. Вона також згадала про своє походження з Рівненської області. Цікаво, що наразі її матері виповнилося 87 років.

Народження дитини відбулося без ускладнень на сороковому тижні вагітності, при цьому вага малюка склала 3460 грамів, а зріст – 55 сантиметрів.

Повернення додому з пологового будинку стало справжнім сімейним святом: зустрічати маму з Павлом приїхали як її чоловік, так і всі шестеро їхніх старших дітей, серед яких троє синів та троє дочок.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як і кому молитися за своїх дітей.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ