Твід, шкіра і в'язка: найтрендовіші моделі спідниць навесні-2024

Весняне тепло вже набирає сили, а отже час подумати про відповідне вбрання

У жінок одним з найголовніших елементів образу навесні є спідниця. Моделями, які будуть трендовими цього сезону, з вами ділиться "Дивогляд".

Твідові спідниці

Твід тримається у трендах уже не перший сезон. Твідові костюми – це поєднання ніжності, елегантності та стилю, а отже такий одяг варто додати у свій весняний гардероб. Твідову спідницю можна носити, як самостійний елемент, або у поєднанні з жакетом. Таке вбрання підійде для прогулянки, святкового виходу або ж для офісу. Усе залежить від того, як ви плануєте стилізувати одяг.

Спідниця-шорти

Дуже цікавий та зручний варіант. Обираючи спідницю-шорти, вам не доведеться стежити за тим, щоб спідниця не піднялася вище, ніж потрібно.

Джинсова спідниця

Джинсова спідниця
Джинсова спідниця
Фото: соцмережі

Джинсові спідниці міді з високим розрізом увірвалися у тренди відносно нещодавно, але міцно закріпилися. Зверніть увагу на такі моделі для весняних прогулянок. Ви матимете стильний вигляд, якщо будете поєднувати таку спідницю як з кросівками, так і з підборами.

Шкіряна спідниця

шкіряна спідниця
шкіряна спідниця
Фото: соцмережі

Шкіряні вироби можна вважати універсальними у будь-яку пору року. Це стосується й спідниць. Шкіра додасть вашому образу "гостроти" та сексуальності, але варто розуміти, в яких випадках можна одягнути шкіряну спідницю. Наприклад, таке вбрання навряд чи підійде для походу в офіс або бізнес-зустрічі. 

В'язана спідниця

в'язана спідниця
в'язана спідниця
Фото: соцмережі

Якщо вам здається, що в'язані речі – це oldschool, то ви помиляєтеся. Такі моделі зараз на піку популярності, тож не втрачайте нагоди придбати собі стильну в'язану спідницю.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про трендові колготки цієї весни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше