Джефф Безос

Просто розкішно: наречена мільярдера Безоса відвідала захід у сукні від української дизайнерки – фото

Shutterstock

Вона прибула на подію разом з Безосом

Наречена мільярдера Джеффа Безоса, 54-річна Лорен Санчес, з'явилася на червоній доріжці заходу Vanity Fair у напівпрозорій сукні від українки. Про це повідомляє "Дивогляд".

Плаття телеведучої, яке привертає увагу червоним кольором, було створене брендом Lever Couture. Його заснувала українка Леся Верлінг'єрі, яка розгорнула свою діяльність у Лос-Анджелесі.

Образ Лорен Санчес вирізнявся глибоким вирізом з акцентом на грудях, об'ємними рукавами та напівпрозорою спідницею, доповненою шлейфом. Створена з унікальної сітки, яка зберігає форму, сукня була типовим екземпляром колекції Lever Couture.

Санчес завершила свій образ діамантами, бежевими туфлями на високих підборах, делікатним макіяжем та зачіскою. Вона прибула на подію разом з Безосом, який був одягнений в чорний смокінг, білу сорочку та метелик.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що режисер фільму "20 днів у Маріуполі" на церемонію "Оскар-2024" одягнув костюм із прихованим сенсом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ