Трендові джинси весни-2024: найкращі варіанти для стильного образу

Ці моделі пасуватимуть на будь-яку фігуру

Джинси – невід'ємний атрибут будь-якого гардеробу, який залишається актуальним і у холодний, і у спекотний період року. Про найтрендовіші моделі джинсів весни-2024 розповідає "Дивогляд".

 

Сірий колір

Сірі джинси
Сірі джинси
Фото: соцмережі

Трендовим кольором цього року є сірий, тому "Дивогляд" радить вам звернуть увагу на джинси саме такого забарвлення і ваш образ буде свіжим і стильним.

Широкі джинси

Тенденція на oversize стрімко розвивається, а весь одяг, що обтягує фігуру вже давно вийшов із моди. Дедалі частіше у нових колекціях дизайнерів і модельєрів можна побчити різноманітні широкі джинси. Чому б не поповнити ними свій весняний гардероб?

Світлий блакитний денім

Класичний світлий денім традиційно залишається у трендах весни. Комбінуйте такі джинси зі стриманими білим, чорним, сірим футболками чи жакетами, а також експериментуйте із одягом яскравих жовтих, червоних або рожевих відтінків.

Необроблений низ

Укорочені джинси з необробленим низом чудовий варіант як для повсякденного стилю з кросівками або кедамми, так і для вечірнього виходу під чоботи чи туфлі на підборах.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, які речі та аксесуари будуть в моді навесні-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше