Модель

На Тижні моди в Мілані моделей закидали сміттям – фото й відео

avavav / Instagram

Такий крок пояснили, як метафору боротьби із цькуванням в інтернеті

На Тижні моди в Мілані скандинавський бренд Avavav провів треш-перформанс: моделі на подіумі стали мішенями для сміття, кинутого глядачами. Про це повідомляє "Дивогляд".

Перед стартом заходу організатори вручили відвідувачам відра, наповнені відходами, які були зібрані напередодні. Гостей закликали активно включитися у "сміттєву битву" проти моделей на подіумі.

Представники Avavav пояснили такий крок, як метафору боротьби із цькуванням в інтернеті та необхідністю зберігати свою людяність у світі, заповненому негативом від анонімних критиків і хейтерів.

Свідки події розповідали, що спочатку незвичайна ініціатива викликала здивування серед гостей. Однак згодом вони з ентузіазмом приєдналися до акції, перетворивши шоу на місце вираження емоцій.

Avavav відомий своїми провокаційними виступами та оригінальними ідеями, часто залишаючи за собою слід у світі моди не через колекції одягу, а завдяки яскравим перформансам.

Вишенькою на торті цього заходу став момент, коли Беате Карлссон, креативний директор Avavav, з'явилася на подіумі під час фінального виходу та була зустрінута не оплесками, а тортом у лице, що виявилося частиною заздалегідь спланованої постановки.

Завершення Тижня моди в Мілані 26 лютого відкрило дорогу до наступного великого модного заходу – Тижня моди у Парижі, який триватиме до 5 березня.

Раніше "Дивогляд" розповідав про найстильніше взуття у світі у 2023 році.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ