Новонароджена дитина

Тренд на атмосферність: які імена будуть популярними у 2024 році

Shutterstock

"Іменам потрібно близько 100 років, щоб повернутися в моду"

Фахівці прогнозують, що наступного року батьки всього світу все частіше обиратимуть для своїх дітей незвичайні імена, які мають "повітряне" значення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Очікується, що у 2024 році популярними іменами будуть такі, які пов'язані з небом. Наприклад, хлопчиків називатимуть Аеро (Aero), тобто небесний. У цю ж категорію можна віднести Aura, Cielo та Aire (так назвала дитину американська модель Кайлі Дженнер).

Також серед популярних імен наступного року згадали про наступні: Артемій, Клео, Лотос, Іден, Ферн, Харлоу, Хейзел, Джейд, Джун, Роуз, Вілло і Кармен.

"Імена, пов'язані з поколінням батьків (бабусь і дідусів дитини), як правило, вважаються одними з найменш модних варіантів для дитини, як, наприклад, Бренда та Гері сьогодні. Як тільки ім'я виходить з моди, ми очікуємо, що воно буде слідувати правилу 100 років – іменам потрібно близько 100 років, щоб повернутися в моду", – поділився експерт компанії Nameberry.

Також "Дивогляд" розповідав, як українці найчастіше називають своїх дітей у 2023 році.

Дивіться також відео 5 каналу: #КАБЫСДОХ або МРІЇ РОСІЙСЬКИХ САМИЦЬ || Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ