Брюс Вілліс

Як Брюс Вілліс змінився через хворобу – відповідь друга актора

Shutterstock

"Мовні навички йому більше недоступні"

Друг актора Брюса Вілліса, продюсер Гленн Гордон Керон, розповів про те, як лобово-скронева деменція змінила життя актора. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

За словами Керона, після діагностування хвороби у зірки Голлівуду він намагається якомога частіше зустрічатися з актором. Він приблизно кожного місяця навідується до Вілліса, бо хоче, щоб товариш його пам'ятав.

"Не завжди вдається, але я намагаюся спілкуватися з ним і його дружиною. Я дуже хочу залишитися в його житті", – розповів він.

Гленн стверджує, що коли він приїжджає до актора, то "міцному горішку" потрібен певний час, щоб пригадати, хто саме перед ним. Також Вілліс став неговірким і відмовився від читання, бо мовні навички йому більше недоступні.

"Я відчуваю, що 1-3 хвилини він згадує, хто я. Він неговіркий. Колись він був затятим читачем – він не хотів, щоб хтось про це знав – і зараз не читає. Всі ці мовні навички йому більше недоступні, але він усе ще Брюс", – додав він.

Гордону боляче дивитися на те, як захворювання вплинуло на 68-річного Брюса, який завжди радів життю.

"Ніхто не насолоджувався так життям, як він. Він любив життя, просто обожнював прокидатися щоранку і намагатися жити повним життям", – розповів продюсер.

Нагадаємо, що у березні минулого року Вілліс оголосив про завершення акторської кар'єри. Згодом стало відомо, що це обумовлено лобово-скроневою деменцією, яка не лікується.

Також "Дивогляд" розповідав, що хворий Брюс Вілліс склав заповіт.

Дивіться також відео 5 каналу: #КАБЫСДОХ або МРІЇ РОСІЙСЬКИХ САМИЦЬ || Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ