Українські біженці

Ще одна європейська країна вирішила закрити центральний пункт прийому українських біженців

Finance.ua

Цей пункт знову відкриє свої двері, але за однієї умови

В Нідерландах 27 лютого призупинили діяльність головного центру для українських біженців, розташованого в Утрехті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NOS.

Цей центр був невід'ємною частиною системи підтримки та допомоги для українців, які шукали притулок. За інформацією місцевих ЗМІ, закриття центру стало неочікуваним кроком, особливо з огляду на триваючу гуманітарну кризу та зростаючі потреби у притулку серед українців.

Журналісти пишуть, що через значне перевищення кількості біженців, центр був змушений тимчасово припинити прийом нових людей. Протягом ночі на 26 лютого центр зустрів 154 біженці, що викликало критичне навантаження на доступні ресурси.

Складнощі з умовами проживання, зокрема через довгі очікування до ванних кімнат і обмежену приватність, спонукали до рішення про зупинку прийому нових біженців, пишуть ЗМІ. Відзначається, що нинішні обставини викликають глибоке занепокоєння, бо щодня від 50 до 70 осіб звертаються за допомогою до центру в Утрехті.

Цей пункт знову відкриє свої двері, як тільки кількість українських біженців знизиться до 80 або менше.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що Литва продовжила термін перебування українських біженців.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ