Україна

The New Yorker зняв документальний фільм про TikTok-блогерку та біженку з України – відео

Shutterstock

Дівчина створила серію відеоматеріалів і показала бомбосховища у Чернігові

Американське видання The New Yorker зняло короткометражний документальний фільм "Following Valeria" про TikTok-блогерку та біженку з України Валерію Шашенок, передає "Дивогляд".

На початку бойових дій в Україні Валерія створила серію відеоматеріалів для TikTok і зняла бомбосховища у Чернігові, в який на той момент зайшла російська армія. Дівчина показала, як місцеві жителі готують їжу в укритті, варять каву за допомогою паяльної лампи, а також розбиті будівлі та вирви від прильотів. 

Одне з цих відео лише за три дні зібрало у мережі близько 20 млн переглядів.

Відео побачила документалістка Нікола Феґґ. Тоді у неї з'явилася ідея створити фільм про дівчину, "яка стає зіркою соціальних мереж і водночас біженкою", та поділитися зі світом її відеоматеріалами.

"Я не могла зрозуміти, звідки береться її гумор", – сказала Феґґ.

За словами документалістки, найцікавішою для неї була "межа між інфлюенсером і біженцем", що поєднуються у Валерії Шашенок.

Сцени у фільмі розгортаються у ритмі потяга, що їде, або валізи, що котиться дорогою, коли дівчина з мобільним телефоном у руці дивиться на краєвиди.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на британському телеканалі ITV показали фільм, в якому російська армія розповіла про події в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ