Україна та Велика Британія

У Великій Британії закрили одну з програм для українських біженців

Shutterstock

Її учасникам пропонують взяти участь в іншій програмі

Починаючи з 19 лютого, британський уряд зупинив дію Програми підтримки сімей з України, відомої як Ukraine Family Scheme. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт уряду.

Ця програма була однією з двох, що надавала можливість українським біженцям законно перебувати на території Великої Британії.

Вона передбачала, що українські біженці мали право в'їжджати до країни за умови, що в ній проживають їх родичі. Цей тип візи надавав українцям можливість навчатися, працювати та отримувати допомогу протягом трьох років.

Після припинення дії Ukraine Family Scheme, її учасникам пропонують взяти участь у програмі Homes for Ukraine. Вона передбачає, що британці приймають українців у своїх домівках в обмін на державну підтримку.

Термін дії віз Ukraine Family Scheme закінчується в березні 2025 року. До цього терміну необхідно знайти альтернативний спосіб легального перебування у Сполученому Королівстві.

Відомо, що після початку повномасштабної російської агресії 24 лютого 2022 року понад 283 тисячі українців отримали або продовжили дозвіл на перебування у Великій Британії.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українські біженці у Великій Британії можуть продовжити візу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ