Взуття

Названо найстильніше взуття у світі у 2023 році

Shutterstock

Ця модель представлена чималою кількістю брендів

Фахівці провели онлайн-дослідження та назвали найпопулярніше взуття 2023 року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на платформу персональних рекомендацій Lyst.

Було проаналізовано пошукові запити інтернет-користувачів стосовно найпопулярнішого взуття минулого року. Ним виявилося "голе" (прозоре) взуття.

Ця модель представлена чималою кількістю брендів, серед яких Loewe, The Row, Khaite, Bottega Veneta, Nensi Dojaka, Chanel та Stella McCartney. Фахівці стверджують, що раніше "голе" взуття було просто цікавим аксесуаром на подіумі, але знаменитості розкрутили це взуття та воно стало популярним на вулицях.

Своєю чергою, "титул" особливої новинки року отримали чоботи у вигляді жіночих ніг від французького Будинку моди Louis Vuitton. Вони створені з телячої шкіри та вручну розписані, що створює оптичну ілюзію і здається, що людина просто одягла білі шкарпетки та чорні туфлі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як стильно пов'язати шарф взимку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ