Оля Полякова

"Тупа позиція": співачка Полякова різко розкритикувала шеф-кухаря Клопотенка

polyakovamusic / Instagram

Клопотенко сказав, що йому важко сприймати творчість виконавиці в контексті війни

Виконавиця Оля Полякова гостро відповіла на коментарі шеф-кухаря та ресторатора Євгена Клопотенка, який охарактеризував її як "дивну людину" і висловив критику щодо її діяльності в умовах війни. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram.

Спершу зазначимо, що Клопотенко заявив, що має нормальні робочі стосунки з Поляковою, але не розуміє її творчість та образ. За його словами, йому важко сприймати творчість виконавиці в контексті війни, а також його дивує реакція фанатів на діяльність Полякової.

"Але ми з нею з двох різних світів. Я не розумію, як вона у цьому живе. Вона для мене дивна людина. Я кажу, що з нею близько не знайомий, тому не можу оцінити. А який образ, який меседж вона транслює взагалі не розумію. Ти слухаєш пісні і думаєш, як ти можеш настільки… Вона, мабуть, не дивилася жодного відео з передової. Але в той же час з нею всі спілкуються, запрошують кудись. Може, я чогось не розумію", – зазначив Клопотенко в інтерв'ю Еммі Антонюк.

Коментар Клопотенка спочатку помітила співачка Bazhana, яка виступила на захист Полякової. Вона порекомендувала Клопотенку ознайомитись з її музикою ближче, відвідати концерти та побачити реакцію аудиторії, включно з військовими. Bazhana також вказала, що кухарю варто відчувати сором за спроби привернути увагу за рахунок імені артистки.

"Якби пан Клопотенко послухав пісні Олі, написані в Києві під час війни мною, і сходив би хоча б на один концерт, де люди плачуть, де військові дякують, де люди сміються і знають всі слова, то, може б, не ляпав дурниці з таким виглядом. Соромно дорослому чоловіку бути необізнаним і заради хайпу знецінювати великий вклад артистки, автора, продюсера та всіх людей, які працюють саме над сенсами", – додала вона.

Полякова відгукнулася на підтримку, зробивши репост відгуку Bazhana. Вона підкреслила, що Клопотенко не тільки зневажив її артистичну працю, але й виявив повну нездатність зрозуміти суть її виступів.

"Гірше за знецінювання може бути тільки взагалі повне нерозуміння, про що говориш. Це дуже дитяча, безвідповідальна та тупа позиція! "Не читав, але засуджую", – заявила Полякова.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що шеф-кухар Клопотенко розповів, яку суму отримав за перемогу в "МастерШефі".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ