Ружена Рубльова

Підтримала російську агресію: народну артистку України засудили до позбавлення волі

Фото з соцмереж

Вона взяла участь у концерті, спрямованому на вихваляння "руського міра"

У місті Рівне до десяти років позбавлення волі засудили народну артистку України Ружену Рубльову за колабораційну діяльність. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Вона взяла участь у концерті, спрямованому на вихваляння "руського міра" та легітимізацію окупації українських територій.

Відомо, що Ружена Рубльова народилася у Херсоні та понад двадцять років розвивала свою успішну кар'єру в Україні. Увесь цей час вона працювала у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша, а в 2021 році отримала звання "Народної артистки України". Однак надалі почала "підспівувати ворогам" на музичних виступах.

Стало відомо, що на росіїї зірка обіймала посаду директора різних музичних шкіл, а пізніше стала керівником російського музичного колективу у тимчасово окупованому місті Генічеськ. Рубльова активно підтримує проросійську пропаганду та бере участь у заходах, організованих росією. На вищезгаданому заході у москві колаборантка співала разом із хором нацгвардії рф.

Суд у Рівному засудив артистку до десяти років позбавлення волі.

Раніше ми розповідали, як СБУ затримала групу російських інформаторів у Херсоні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ