Затемнення

Сонячне затемнення вже сьогодні: де спостерігати та що не можна робити у цей день

Shutterstock

Сонячне затемнення вже давно викликає тривогу та створює міфи в уяві людей

Сьогодні, 8 квітня, настає час для спостереження сонячного затемнення. Про це повідомляє "Дивогляд".

Пік цього явища очікується о 20:18 за київським часом. Україна разом з іншими країнами Європи не матиме змоги бачити його. Лише жителі вузької смуги Північної та Центральної Америки зможуть спостерігати повний етап затемнення.

Відомо, що сонячне затемнення вже давно викликає тривогу та створює міфи в уяві людей. Існує твердження, що сонячне затемнення, особливо повне, може викликати нестабільність і спричиняти поломки в техніці та системах. Також воно нібито може мати негативний вплив на світову політику та економіку, призводячи до фінансових криз і загострення конфліктів.

Деякі езотерики та астрологи стверджують, що сонячне затемнення може впливати на психіку людини, викликаючи тривогу, збудженість і нервозність. З іншого боку, деякі філософські школи та вчення розглядають сонячне затемнення як символ очищення, перезавантаження та нового початку.

Під час затемнення не рекомендується конфліктувати, ухвалювати важливі рішення, підписувати документи або проводити ризиковані фінансові операції. Варто уникати значних фізичних і емоційних навантажень, а також не слід займатися усілякими магічними обрядами.

Раніше "Дивогляд" розповідав, який вигляд має сонячне затемнення на Марсі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ