Магнітна буря

Магнітні бурі у квітні-2024: на які дати треба звернути увагу

Shutterstock

Початок місяця пройде спокійно

У першій половині квітня 2024 року передбачається певний рівень геомагнітної активності. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Центр передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень (NOAA) США.

Початок місяця пройде спокійно, але із 3 по 5 квітня геомагнітні показники трохи збільшаться. З високою ймовірністю активність зросте з 6 по 8 квітня.

Середні бурі очікуються у періоди з 9 по 11, а також з 19 по 20 квітня. Прогноз на останню третину місяця буде надано пізніше.

Зазначимо, що магнітні бурі можуть створювати різноманітні проблеми для технологічних систем та здоров'я людини. Вони можуть спричинити перешкоди у роботі супутникового зв'язку, супутникового навігаційного обладнання та електропередач.

Крім того, магнітні бурі можуть вплинути на здоров'я, спричиняючи стрес, проблеми зі сном та навіть погіршення психічного стану. Для захисту від них рекомендується слідкувати за прогнозами та станом здоров'я. У разі потреби слід звернутися до лікаря.

Раніше "Дивогляд" розповідав про вихідні та свята у квітні-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ