Цигарки

В Україні почали продавати сигарети з новим медичним попередженням – фото 18+

Shutterstock

Ці попередження будуть оновлюватись щороку

З березня у магазинах почали з'являтись сигаретні пачки з оновленим медичним застереженням. Про це повідомляє "Дивогляд".

Це оновлення упаковки було здійснено згідно з положеннями законодавства "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення", яке набрало чинності 11 січня 2024 року.

Тепер упаковки сигарет мають ілюстрації медичних попереджень на обидвох сторонах, а їх розмір збільшено з 50% до 65% від площі упаковки. Медичні застереження також присутні на бічних сторонах пачки.

Логотип бренду переміщений на нижню частину упаковки, оскільки верхня частина тепер призначена для зображення з медичним застереженням.

Міністерство юстиції України схвалило 14 комплектів медичних попереджень, що включають текстові повідомлення та ілюстрації, які інформують про наслідки куріння для здоров'я. Ці попередження будуть оновлюватись щороку.

Виробники поступово переходитимуть на новий стандарт дизайну пачок, проте влада дозволила розпродаж товарних запасів зі старим дизайном у межах строку їх придатності. Таким чином, покупці ще деякий час зможуть зустрічати в продажу пачки зі старим дизайном.

Раніше ми розповідали, що уряд пропонує податкову пільгу для продавців е-сигарет.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ