Льодовик в Антарктиді

На Google Maps помітили дивний об'єкт в Антарктиді – фото

Shutterstock

Антарктида вже століттями є джерелом для любителів конспірології

Користувачі Google Maps помітили щось, що виглядає як таємничі двері в непрохідних просторах Антарктиди. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reddit і Metro.

Антарктида з її недослідженими та відлюдними краєвидами вже століттями є джерелом для любителів теорій змов. Різноманітні історії, від припущень, що Адольф Гітлер уник смерті після Другої світової війни, переховуючись у таємній базі під льодом, до вірувань прихильників теорії плоскої Землі, що континент є величезною стіною, були спростовані. Проте у сучасну еру інтернету та соцмереж народжуються нові, ще дивовижніші гіпотези.

Останнім часом користувачі Google Maps виявили дещо незвичайне на картах Антарктиди. Неодноразово з'являлись припущення, що виявлена на карті загадкова структура могла бути дверима. Зображення показує об'єкт прямокутної форми, що нагадує скло, з частиною, закритою сніговим покривом.

Віртуальна карта
Віртуальна карта
Фото: Google Maps

Серед користувачів мережі почали з'являтися різні теорії про призначення цих гіпотетичних дверей: від підземного входу на базовий табір до сховища для зерна. Деякі навіть згадали про можливий секретний бункер Гітлера.

За повідомленнями ЗМІ, ця точка розташована недалеко від японської дослідницької станції "Шова", в кількох сотнях метрів від неї. На станції "Шова" розміщено понад 60 будівель, включаючи житлові комплекси, генеруючу станцію, очисні споруди, обсерваторію, об'єкт супутникового зв'язку, а також паливні резервуари, резервуари для води, сонячні панелі, гелікоптерний майданчик, водозбірні дамби та радіовежу.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Google Maps з'явилися нові функції.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ