Квіти

На українців чекає літнє тепло, але є нюанс – синоптик

Shutterstock

25 березня циклон принесе опади на більшій частині країни

Цього тижня в Україні очікується змінний характер погоди. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на синоптика Наталку Діденко.

З настанням понеділка, за прогнозами метеорологів, країну охоплять дощі через циклонічну активність, в той час, як наприкінці тижня встановиться майже літня тепла погода.

Синоптики заявили, що вже сьогодні, 25 березня, циклон принесе опади на більшій частині країни, за винятком східних областей, де завдяки антициклону збережеться суха погода. Вони очікують, що 25 березня погодні умови будуть досить непередбачувані.

Так, в різних регіонах країни температура коливатиметься від +8...+11 градусів до +10...+14 градусів на сході. В деяких областях, зокрема від Сум до Одеси через Черкаську область, температура буде ще нижчою, очікується від +6 до +9 градусів, згідно з коментарем метеоролога.

Стосовно столиці, очікується невеликий дощ, а температура повітря складе близько +8 градусів.

Метеоролог також рекомендувала скористатися сприятливими погодними умовами на вихідних після 29 березня, коли прогнозується температурний підйом до +20...+23 градусів, для того, щоб зайнятися домашніми справами на свіжому повітрі, наприклад, помити вікна.

Раніше "Дивогляд" розповідав, коли та скільки відпочиватимуть українці у квітні-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ