Алан Бадоєв

Бадоєв жорстко відреагував на відхилення фільму "Довга Доба" організаторами "Золотої дзиґи"

alanbadoev / Instagram

Він запитав у організаторів премії про те, чи ми всі живемо в одному і тому ж році

Після анонсу номінантів на премію "Золота дзиґа-2024", режисер Алан Бадоєв висловив своє незадоволення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його сторінку в Instagram.

Виявилося, що він та його команда подавали заявку на участь документального фільму про війну "Довга доба", але Українська кіноакадемія відхилила її. За словами Бадоєва, причиною цього стало відсутність комерційного прокату та відсутність участі фільму на міжнародних фестивалях.

Бадоєв вказав на важливість стрічки "Довга Доба", в якій були використані документальні матеріали, зняті 12 000 українцями. Він висловив здивування і звернувся до організаторів фестивалю "Золота дзиґа" та культурних діячів, запитавши, чи дійсно ми всі живемо в одному і тому ж році. Бадоєв відзначив, що він вже третій рік живе в країні, де триває повномасштабна війна, де спільнота максимально мобілізована до благодійності та визначення соціальної місії, спрямованої на допомогу захисникам.

Він закликав організаторів премії до змін у поглядах, оскільки зараз все адаптується до нових реалій.

"Я пропоную оргкомітету "Золотої Дзиґи" розглянути до наступного року питання щодо розширення можливостей майбутнім номінантам. Чому? Бо наступного року ще більше проектів вийдуть на великі екрани не за грошима, а за донатами… І серед них можуть бути дуже вдалі картини наших українських режисерів", – додав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що популярний письменник мобілізувався до лав української армії.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ