Зорая тер Бік

Молода дівчина у розквіті сил вирішила зробити евтаназію – чим це обумовлено та чого саме вона боїться

The Free Press

"Це найстрашніше"

Дівчина, яка бореться з депресією, аутизмом та межовим розладом особистості, збирається завершити своє життя через евтаназію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Free Post.

28-річна Зорая тер Бік з невеличкого села в Нідерландах, яке розташоване поблизу німецького кордону. Вона планує завершити своє життя евтаназією у травні.

Раніше вона мріяла про кар'єру психіатра, але так і не змогла закінчити коледж. Попри те, що вона живе зі своїм 40-річним партнером в будинку разом з двома котами, вона визнає, що втомилася від життя.

Зорая стверджує, що психіатр сказав їй:

"Ми більше не можемо вам допомогти. Краще вже не буде"

Це був момент, коли вона вирішила, що хоче покінчити з життям, оскільки завжди знала, що якщо стан не поліпшиться, вона більше не зможе цього терпіти.

Зорая тер Бік
Зорая тер Бік
Фото: The Free Press

Плануючи свою смерть, Зорая розповіла, що хоче бути кремованою, щоб її партнеру не довелося дбати про могилу. Вона також заявила, що евтаназія відбудеться у її домі, без музики. Лікар спочатку надасть їй заспокійливе, а потім препарат, що зупинить її серце, під час чого її партнер буде поруч.

Зорая пояснила процес евтаназії:

"Лікар дійсно не поспішає. Спочатку це невелика розмова, можливо, чашка кави, щоб створити розслаблену атмосферу. Потім він запитає, чи я готова. Я займу місце на кушетці, і тоді він почне процедуру, бажаючи мені щасливої дороги. Або, як у моєму випадку, спокійного сну, оскільки я не люблю вираз "щасливої дороги". Я нікуди не йду"

У Зораї мало родичів, тому її партнер знайде хороше місце в лісі для розкидання її праху. Вона додала, що її трохи лякає смерть, оскільки це "повна невідомість".

"Ми не знаємо, що буде далі – чи буде щось, чи нічого? Це найстрашніше",– поділилася вона.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Індії жінка здійснила самогубство через борги, а її чоловік спостерігав за цим через камеру.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ