Самогубство

В Індії жінка здійснила самогубство через борги, а її чоловік спостерігав за цим через камеру – відео 18+

Shutterstock

Перед своєю смертю жінка написала записку на сім аркушів

В Індії жінка не могла розрахуватися з купою боргів і не знайшла іншого виходу, як здійснити самогубство, передає "Дивогляд" із посиланням на The Free Press Journal.

Дизайнерка інтер'єру на ім'я Каруна залізла в зашморг і здійснила самогубство через великі борги. Суїцид трапився у квартирі, куди жінка переїхала за день до своєї смерті. Цей момент був зафіксований на CCTV. 

Перед своєю смертю жінка написала записку на сім аркушів, в якій залишила імена багатьох людей, у тому числі й тих, кому була винна гроші.

Чоловік померлої заявив, що Каруна пов'язана з чит-фондом, який функціонує з 2017 року. Зокрема, багато людей приєдналися до цієї організації саме через Каруну, від 10 тис рупій/міс до 1 лакх/міс.

Чоловік Каруни вважає винними у смерті своєї дружини Хемант Атравал, Прамілу Атравал, Мону Шарму, Адітью Агравал та інших людей. Він також відмітив, що за три місяці до смерті Каруни до їхньої квартири завітала Адітья Агравал і почала руйнувати всі предмети, що бачила. Після цього випадку Каруна попросила свого чоловіка поїхати разом із їхньою спільною донькою до Бхилаю.

"Люди регулярно дзвонять Каруні і просять повернути їхні гроші, але ми не мали грошей, щоб повернути. Ми не відмовлялися повернути їхні гроші, але ми могли б зробити це тільки в тому випадку, якби у нас були гроші. Я не можу сказати скільки грошей вони дали досі", – сказав чоловік загиблої.

Напередодні своєї смерті Каруна написала заяву в поліцію, в якій назвала імена людей, які втекли з грошима, що інші добровольці вклали у чит-фонд через неї. У своїй передсмертній записці жінка описала наявність боргів та переслідування кредиторів.

Чоловік Каруни спостерігав за її самогубством через камеру відеоспостереження. Він попросив сусідів прийти їй на допомогу, але було вже запізно.

Це відео не варто дивитися неповнолітнім, вагітним жінкам та вразливим:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що відомий колишній спортсмен скоїв суїцид.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ