"На свою душу гріх убивства я не можу брати": російський репер скоїв самогубство через мобілізацію – відео

Репер із росії Іван Петунін, відомий як Walkie T, на знак протесту проти "часткової" мобілізації вистрибнув з вікна багатоповерхівки та загинув.

За його словами, він мав відстрочку від призову, бо проходив лікування у психоневрологічному диспансері, але припустив, що це його не врятує. Окрім цього, він не хотів вмирати від рук українців і бути тим, хто підтримав вторгнення на територію України. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Якщо ви дивитеся це відео, це означає, що мене вже немає в живих. Мій друг Рома сам говорив: "Бути сильним духом – це означає, що в тебе є душа". І на свою душу гріх убивства я не можу брати і не хочу. Я не готовий вбивати за будь-які ідеали. Для мене вбити людину на війні або просто так – це те, чого зробити не можу. Я не маю права взяти в руки автомат і стріляти по людях. Так, у мене є відстрочка від мобілізації через те, що лежав у ПНД, але мені здається, що найближчими днями часткова мобілізація перетвориться на мобілізацію повну. У мене є дві руки, дві ноги, вказівний палець, щоб натискати на курок, а автомат уже якийсь мені видадуть", – сказав Петунін.

Читайте також:

Журналісти стверджують, що тіло репера знайшли поблизу багатоповерхового житлового будинку на вулиці Конгресній (Краснодар). За словами дівчини покійного, він вистрибнув із вікна, а також він залишив їй прощальний лист, де, зокрема, написав наступне:

"Виходу не було. Поступити по совісті та протестувати проти цього = бути розтоптаним у в'язниці. Піти на війну = вбивати та померти. Я не вбивця, і не можу в твоїх очах лишитися їм. Нічого не робити не вийде. Сьогодні приєднають території, які "проголосували" під дулом автомата за приєднання до росії, і через кілька днів розпочнеться повномасштабна війна"

Зазначимо, що ще у 2016 році Walkie записав спільний трек з українським репером Артемом Лоїком, який росіянин радив послухати, бо він вже там висловив свій протест проти російської агресії. Останньою краплею для артиста стало оголошення владіміром путіним "часткової" мобілізації.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що сім'ям мобілізованих росіян дають барана, в обмін на призовника.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше