республіка Тува

На росії сім'ям мобілізованих дають барана, в обмін на призовника – фото

Официальный портал республики Тыва

"Вони самі повинні відчути, що не залишаться наодинці з життєвими проблемами"

У Туві родинам мобілізованих видаватимуть по одному барану та пакунку вугілля за кожного призовника, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний портал республіки.

Голова регіону Владислав Ховалиг оприлюднив доручення, в якому назвав таку "угоду обміну" мобілізованого на тварину "першочерговою допомогою". У деяких регіонах до барана і вугілля можуть додати овочі, борошно або дрова.

"Спільними зусиллями влади та активних мешканців рідні та близькі військовослужбовців і вони самі повинні відчути, що не залишаться наодинці з життєвими проблемами. Саме таке завдання перед республіканською та муніципальною владою поставив Владислав Ховалиг, створюючи центр із надання підтримки сім'ям мобілізованих жителів республіки", – йдеться у повідомленні.

Міністр сільського господарства заявив, що "розвезення по муніципальних центрах борошна, картоплі та капусти" вже розпочалося. У Шагонарі сім'ям мобілізованих разом із вугіллям видаватимуть ще й дрова.

Якщо в сім'ї призовника є дитина, яка не досягла 17 років, то на кожну з них можна отримати виплату в розмірі 5 тис руб.

"Перераховані види допомоги – це лише перша частина можливої ​​допомоги мобілізованим мешканцям республіки. Глава регіону Владислав Ховалиг наголосив, що далі розглядатимуться й інші способи їхньої підтримки", – підсумували на офіційному порталі республіки Тува.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії журналісту, який виступав проти мобілізації, вручили повістку і відрахували з технікуму.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ