Ольга Скабєєва

скабєєва звинуватила Єлизавету ІІ у подіях, що відбулися за 27 років до народження королеви – відео

відкриті джерела

Пропагандистку вкотре спіймали на брехні

російська пропагандистка скабєєва вкотре проявила свій низький рівень інтелекту, коли в черговий раз нахабно збрехала в ефірі російського телешоу "60 хвилин". Цього разу вона не стримувала себе щодо покійної королеви Великої Британії Єлизавети ІІ, повідомляє "Дивогляд". 

Так, російська журналістка продемонструвала в ефірі програми відео, на якому Єлизавета ІІ "годує поневолених дітей Африки і кидає їжу на землю". Журналістка із впевненістю заявила, що після такого роду вчинків Африка не оплакуватиме Її Величність. 

І все б нічого, якби ці кадри не були зняті французьким режисером Габріелем Вейрою у В'єтнамі у 1899 році. Тобто, можна підрахувати, що лише за 27 років після цього народилася Єлизавета ІІ. 

На відео відображений період протекторату Аннам – французької колонизації Індокитаю. Можна розгледіти, що головні героїні – мати і дочка генерал-губернатора Поля Думера кидають у натовп дітей-аннамітів монети, але ніяку не їжу (як сказала Скабєєва).

Таким чином, одразу дві брехні скабєєвої були розвінчані: на відео НЕ Єлизавета ІІ, а дітям кидали НЕ їжу, а монети. Щоправда, журналістка, ймовірно, не дуже добре обізнана у світовій історії. 

"Для розуміння, що собою представляла Єлизавета. На кадрах королева у молодості. Ось так вона годувала дітей з-поміж поневолених народів Африки. Подивіться на цю доброту, наче тваринам у зоопарку. Дане відео втілює ставлення Заходу, зокрема, англосаксів, до всіх у світі, крім себе", – прокоментувала пропагандистка кадри з фільму, який був знятий за 27 років до народження королеви.

путіністка також додала, що після таких вчинків "королеви" африканці не оплакуватимуть її, оскільки для них це "нагадування про гноблення і рабство".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що пропагандистка скабєєва обурена тим, що росіяни ще й досі не розбили залізницю України.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ