Андрій Кічев, журналіст RusNews

на росії журналісту, який виступав проти мобілізації, вручили повістку і відрахували з технікуму

РосЗМІ

Хлопцю вручили повістку просто в автозаку

російського журналіста порталу RusNews відрахували з технікуму через його антивоєнну позицію і відмову відвідувати уроки патріотизму, і вручили повістку, передає "Дивогляд" із посиланням на росзмі.

Журналіст Андрій Кічев 24 вересня був затриманий в Архангельську на мітингу проти мобілізації у рф. На цьому заході він був присутній як представник державного ЗМІ. Йому погрожували протоколом "за мітинговою статтею", а після цього вручили повістку на 30 вересня просто в автозаку.

Пізніше хлопця відрахували з технікуму водних магістралей. Директор навчального закладу підписав відповідний указ, аргументувавши своє рішення тим, що студент "не відвідував патріотичні уроки про важливе". 

Що цікаво, ще до цього студент приніс директору заяву про невідвідування цього предмета, посилаючись на Федеральний закон про освіту. Директор прийняв її, а нині стверджує, що "нічого насправді не дозволяв" журналісту.

Сам Кічев вважає, що його відрахування безпосередньо пов'язано з антимобілізаційними протестами, які він регулярно висвітлював.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як карають росіян, які не хочуть вирушати на фронт.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ