Мобілізація на росії

На росії мобілізували чоловіка з косоокістю

24tv.ua

Могилізація триває

У російському Краснодарі на війну в Україну забрали 38-річного Васілія Маліночку, котрий працює інженером відмовостійкості платформ ІТ-інфраструктури компанії "Мегафон". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на SVTV.

Чоловік отримав повістку на збори ще до оголошення мобілізації, самостійно прийшов во військкомату та був мобілізований. Його колеги написали голові мінцифри Максуту Шадаєву з проханням звільнити Маліночку, бо він підпадає під бронювання мінцифри, але їм відмовили. Також у процесі вони дізналися про мобілізацію ще трьох IT-спеціалістів "Мегафону".

"І тут розпочався традиційний бюрократичний пінг-понг. Військком нарікає, що Малиночку вже приписали до військової частини у селищі Молькине під Краснодаром, і всі питання треба вирішувати там. У частині посилаються на те, що мобілізованих уже перекинули на підготовку під Новочеркаськ та звертатися треба туди. Командир частини в Ростовській області заявив Василю, що ці питання необхідно вирішувати через військкомат, який його викликав", – розповів адвокат.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що росіянину зламали руку кувалдою, щоб він уникнув мобілізації.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ