Канібали, ґвалтівники та "півні": яких ув'язнених росія відправляє на війну в Україні – подробиці

Голова російського фонду "Русь сидящая" Ольга Романова розповіла, що пвк "вагнер" завербувала на війну в Україні ув'язненого, якого засудили за канібалізм. Також відомо про винагороди, які обіцяють злочинцям

За словами Романової, в армію окупантів беруть в'язнів за всіма статтями, але "надають перевагу вбивцям". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росзмі.

"Ми знаємо дві історії із саратовських зон, з жахливих абсолютно зон. Там одна дуже спеціальна зона, звідти взяли маніяка, у якого, так би мовити, у портфоліо канібалізм. Він також поїхав на війну. Розбій, грабіж теж добре, нанесення тяжких тілесних ушкоджень теж відмінно. І ось зараз стали брати вже людей, які засуджені за зґвалтування, тобто це в окремий загін", – стверджує голова фонду "Русь сидящая".

Окрім цього, вона повідомила, що для окремих загонів вербують так званих "півнів" – ув'язнених, які знаходяться у самому низу тюремної ієрархії, бо, наприклад, займаються сексом із чоловіками. Романова вважає, що пвк "вагнер" завербувала від 7000 до 10000 ув'язнених.

Російський солдат
Російський солдат
Фото: Shutterstock

Читайте також:

У середу, 14 вересня, з'явилося відео з главою пвк, євгеном пригожиним. На ньому він, перебуваючи у колонії, мотивує ув'язнених йти на війну, яким обіцяють:

  • заробітну плату 100 тисяч рублів та ще додатково 100 тисяч премії;
  • після 6 місяців служби помилування;
  • у разі загибелі передачу тіла родичам або поховання на цвинтарі пвк.

Подібні методи викликали невдоволення серед деяких верств населення, але здається, що пригожина це не турбує.

"Ті, хто не хочуть, щоби воювали пвк, ув'язнені, хто міркує на цю тему, хто нічого не хоче робити і в принципі кому ця тема не подобається, дітей своїх на фронт відправте. Або пвк та зеки, або ваші діти – вирішуйте самі", – сказав пригожин.

Раніше голова "вагнера" заявив, що "хтось потрапить у рай, а хтось – у пекло, але у пеклі ми будемо кращими".

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав про те, як росіянин перевів на рахунок шахраїв 300 тис руб, а ті на знак подяки увімкнули йому Гімн України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше