Amnesty International

Amnesty International випустила конверти, де українець обіймається з росіянином – фото

Shutterstock

Організація закликала фінансово допомогти "в'язню совісті на росії"

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International випустила конверти, на яких зображені силуети людей, які обіймаються. Перший пофарбований у кольори прапора України, а другий – прапора рф. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на постпреда України в ООН Сергія Кислицю.

Конверт випустили у рамках збору коштів для Александри Скочилєнко, котру організація назвала "в'язнем совісті на росії". Охочих закликають надіслати від 15 до 45 фунтів стерлінгів, які нібито мають допомогти "чинити тиск на владу рф".

"Алмазні свердла, які використовує Amnesty International, щоб опуститися ще нижче найнижчого рівня, безжально свердлять дірки в кожному порядному серці, друкуючи таку аморальну пропаганду зі збору коштів. Подумайте двічі, перш ніж вирішити, куди підуть ваші £€$¥! Досить діамантів!", – прокоментував цю ситуацію Кислиця.

Конверт
Конверт
Фото: Sergiy Kyslytsya / Twitter

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що скандальний звіт Amnesty International щодо ЗСУ перевірять незалежні експерти.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ