Прапор Естонії

Змушував українок розмовляти російською: в Естонії росіянина позбавили посвідки на постійне проживання через агресію щодо біженок

Shutterstock

"Агресія в будь-якому вигляді неприпустима"

Громадянина росії, який ображав українських біженок на пляжі Піріта, що в Талліні, позбавили посвідки на постійне проживання в Естонії, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ERR.

Постраждалі розповіли, що чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, вимагав від них розмовляти "нормально" (тобто, російською). І, що не дивно, нічого поганого у своїй поведінці чоловік не бачив. Він безупинно стверджував, що жінки спровокували його на грубі слова.

Голова служби міграційного нагляду Департаменту поліції та прикордонної охорони Райніс Сінікас розповів, що через таку нахабну і грубу поведінку у громадянина росії, який народився в Естонії, анулювали довгостроковий дозвіл на проживання у прибалтійській країні.

"Минулого тижня ініціатор конфлікту, що стався на пляжі Піріта влітку цього року отримав повідомлення про те, що на підставі § 241'2 Закону про іноземців його позбавляють довгострокової посвідки на проживання. Він має право оскаржити це рішення протягом 10 днів", – сказав Сінікас.

Тепер, щоб мати право залишатися у межах Естонії, чоловіку необхідно подати заяву на отримання тимчасової посвідки на проживання:

"Якщо протягом наступних п'яти років за ним не буде помічено жодних правопорушень, він зможе подати заяву на постійний дозвіл на проживання, як це передбачено стандартною процедурою", – уточнив Сінікас.

Голова служби міграційного нагляду Департаменту поліції та прикордонної охорони відмітив, що, незважаючи на громадянство, люди не повинні проявляти агресію один щодо одного. В разі конфлікту будуть вжиті всі необхідні заходи:

"Агресія в будь-якому вигляді неприпустима. Всі люди, які живуть в Естонії, повинні почуватися безпечно і захищено в громадських місцях. І в той же час усі люди, які живуть в Естонії, повинні дотримуватися законів і поводитися ввічливо і коректно по відношенню до всіх", – підсумував Райніс Сінікас.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що росіянка вдарила дитину на борту літака через те, що їй не сподобалася подушка з військовими ЗСУ.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ