Через невдалий жарт на 1 квітня мама вигнала з дому свою "жорстоку" доньку

Мати, яка відходить від жахливого квітневого розіграшу, здійсненого її "жорстокою" донькою, зізналася, що їй важко забути та пробачити цей вчинок

49-річна жінка розповіла, що отримала телефонний дзвінок від сусідки, яка повідомила про те, що стан її доньки раптово погіршився і вона померла. Слід зазначити, що перед цим дівчина 4 дні провела у лікарні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посилання на Reddit.

Пів години страждань і конфлікт у родині

"Озираючись назад, я мала б подумати, що щось сталося, але почувши це в той момент, я перетворилася на руїну, що ридає", – визнала вона.

Через пів години її "померла" 21-річна донька з'явилася вдома разом із сусідкою з криками "Перше квітня!".

"Виявилося, що їй вже дозволили покинути лікарню, і вона вирішила повідомити мені про це саме таким чином", – написала вона.

Жінка призналася, що хоча розіграш приніс і полегшення, і обурення, вона назвала його жахливим і вимагала вибачень від своєї доньки, а також заборонила їй увійти в її дім без запрошення.

На Великдень, коли жінка збирала родину, донька без попередження з'явилася на порозі.

"Я змусила її віддати ключ і сказала, щоб вона забиралася геть з мого дому, і хоча вона дуже вперто не піддавалася, врешті-решт пішла зі сльозами на очах. Решта зустрічі була, зрозуміло, незручною", – додала вона.

Щодо пробачення, вона визнала, що поки що їй дуже важко прощати, і хоча вона не відмовляється від контактів з донькою, вона не готова до обговорення того, що сталося.

Попри те, що дочка намагалася зв'язатися з нею, щоб врегулювати конфлікт, вона ігнорувала всі її дзвінки. Тепер родина поділилася на тих, хто вимагає покарання, і тих, хто вважає, що дівчину потрібно пробачити та йти далі.

Прочитавши цю історію, жінку підтримало багато користувачів ресурсу Reddit, які були шоковані розіграшем доньки. За їхніми словами, це було занадто. Вони підкреслили, що жінку змусили страждати протягом 30 хвилин – за цей час вона могла відчути величезний відчай і пригнічення.

Також "Дивогляд" до 1 квітня розповідав про розіграші близьких, кумедні SMS-повідомлення і 10 цікавих фактів про сміх.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше