Лікарня

Чоловік висмикнув волосину та впав у кому – відео та подробиці

Unsplash

Лікарі майже втратили надію на його виживання

Техасець Стівен Спінале стикнувся з критичною загрозою своєму здоров'ю після спроби вирвати вросле волосся. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

Спочатку медики зосередилися на встановленні причини внутрішньої кровотечі, яка, як виявилося, була лише верхівкою айсберга його проблем. Зі станом, що швидко погіршувався, Спінале опинився в комі, спричиненій рідкісною бактеріальною інфекцією, що призвела до розвитку сепсису.

Сепсис – це критичний стан, що виникає внаслідок надмірної відповіді організму на інфекцію, яка може призвести до ураження тканин і органів. Проблеми не обмежилися лише сепсисом, бо він також зіткнувся з грипом типу А, двосторонньою пневмонією, яка атакувала обидві легені, та гострим респіраторним дистрес-синдромом, серйозним станом, який призводить до важкої недостатності дихання.

Сестра Стівена, Мішель, розповіла, що лікарі майже втратили надію на його виживання, оцінюючи його шанси всього лише в 4%. Процес лікування включав хірургічне втручання на серці, інтенсивну підтримку дихальних функцій і невпинне відведення рідини з легень.

@michellebell111

Попри скептичні прогнози, Стівена помістили на обертове ліжко на два тижні для полегшення дихання, що стало критичним елементом у боротьбі за його життя. Прогнози лікарів не справдились. До кінця 2023 року він не лише вижив, а й демонстрував значний прогрес у відновленні здатності ходити.

Історія його виживання, розповідь сестри Мішель, є втіленням людської витривалості та потужності медицини, здатної витягнути пацієнта з краю смерті. Цей випадок служить нагадуванням про те, як невеличкі медичні проблеми, навіть такі, як здається, незначне вросле волосся, можуть призвести до серйозних надзвичайно важких станів.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, як чоловік помер на 20 хв і розповів про таємничу істоту, яку він побачив.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ