Історія незавершеної вагітності

Було всередині півсторіччя: жінка померла через "кам'яне немовля" – фото

The Sun

Хірургічне втручання мало летальний наслідок

У Бразилії пішла з життя 81-річна жінка внаслідок того, що в її утробі впродовж 50 років перебував скам'янілий плід. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

В одній із віддалених громад Бразилії, розташованій неподалік кордону з Парагваєм, сталася трагічна подія, коли 81-річна жителька, мати семи дітей, померла після виявлення в її черевній порожнині "кам'яного немовляти". Даніела Алмейда Віра, мешканка цієї місцевості, насправді не знала про свою незавершену вагітність, яка тривала 56 років.

Використовуючи 3D-сканування, лікарі виявили у жінки кальцинований плід, відомий як літопедіон. Спочатку медики припускали, що у пацієнтки може бути ракова пухлина, зважаючи на її скарги на болі в животі. Однак, після обстеження було виявлено скам'янілість, що спонукало до невідкладної операції з її видалення.

На превеликий жаль, хірургічне втручання мало летальний наслідок – жінка померла на наступний день після операції у відділенні інтенсивної терапії.

Родина померлої розповіла, що вона, будучи корінною жителькою Південної Америки, уникала візитів до лікарів і боялася медичного обладнання, вважаючи за краще лікуватися болезаспокійливими. Проте, зіткнувшись з інфекцією сечовивідних шляхів, їй все ж таки довелося звернутися по допомогу, що призвело до її перевезення в регіональну лікарню міста Понта-Пора на півдні країни для додаткових обстежень.

Згідно з публікацією у науковому журналі BioMed Central, у світі зареєстровано менше 300 випадків літопедії, що робить цей випадок особливо рідкісним.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США чоловіка під час сну "засмоктала" гігантська воронка.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ