Потап

Потап виступить у Німеччині на концерті "російського ретро" – деталі скандалу

realpotap / Instagram

Скандальний український співак виправдовується і каже, що нічого не знав

У Німеччині запланований концерт за участю репера Олексія Потапенка (Потапа), якого представлять як артиста "російського ретро". Згодом на це відреагував Потап. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на блогера Богдана Беспалого.

Виступ Потапа запланований на 13 квітня у місті Білефельд. Співак, попри повномасштабну війну, продовжує перебувати за кордоном. Під час концерту він виконає хіти з репертуару гуртів "Потап і Настя", "Время и Стекло" та Mozgi.

Однак на афіші він представлений як представник "російського ретро". Це зауважив Богдан Беспалов, який додав, що на афіші відсутні будь-які згадки про благодійну мету концерту, хоча зазвичай артисти, які влаштовують заходи з метою збору коштів на підтримку Збройних Сил України або інші види допомоги, вказують цю інформацію.

На афіші з великих літер прописано: "RUSSIAN RETRO – POTAP LIVE".

Афіша
Афіша
Фото: bespalovmedia.com.ua

За словами Беспалова, афіша завжди погоджується з менеджментом та самим артистом, тому Потап, ймовірно, повинен був бути свідомим того, що він презентує себе як "артист російського ретро".

"У своєму Інстаграмі артист часто говорить, що прославляє Україну на увесь світ. Мабуть, "російське ретро" один із дієвих інструментів Потапа?.. Олексій за роки повномасштабного вторгнення настільки себе закопав з точки зору репутаційних зашкварів, що інцидент з афішою ставить жирну крапку в прозорості його проукраїнських намірів та репутації", – додав блогер.

РЕАКЦІЯ ПОТАПА

Згодом Потап звернувся до своїх фанатів у соцмережах. За його словами, афіша була неузгодженою, а також її вже виправили. Додатково репер вибачився за цю помилку в описі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що співак Вакарчук перепросив за свою політичну діяльність.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ