Африканський слон

В Африці слон вбив туристку, напавши на автомобіль – відео та деталі інциденту

pixabay.com

"Це страшна подія"

У національному парку Кафуе в Замбії атака слона на автомобіль призвела до смерті 80-річної американки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sunday Times.

Директорка з оперативної роботи сафарі-компанії Wilderness, Кейт Вінсент, повідомила, що близько 9:30 ранку в суботу група з шести туристів здійснювала сафарі, коли слон несподівано напав на їх автомобіль. Вона зазначила, що всі гіди компанії мають великий досвід та проходять необхідне навчання перед початком роботи.

"Але в цьому конкретному випадку місцевість та густий ліс перешкодили гіду в оперативному реагуванні, і він не встиг відвести транспортний засіб до безпечного місця", – пояснила Кейт Вінсент.

Гід зв'язався з адміністрацією парку, щоб повідомити про трагічний інцидент, і на місце події відразу був відправлений гелікоптер для евакуації постраждалих.

Поліція, спільно з Wilderness та департаментом національних парків та дикої природи, розслідує загибель американської туристки.

"Це страшна подія, і ми висловлюємо щирі співчуття родині загиблої туристки. Ми також надаємо підтримку усім учасникам цієї події, включаючи гіда", – додала Кейт Вінсент.

Крім того, одну жінку з травмами доставили до приватної лікарні в Південно-Африканській Республіці. Інші туристи та гід отримали незначні ушкодження, їм надали медичну допомогу на місці.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що Ботсвана погрожує Німеччині 20 тисячами слонів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ