Пошуки меча

Фахівці шукають легендарний меч Екскалібур – подробиці ініціативи (фото)

SWNS

"Це справді інноваційне та кумедне застосування технологій"

У Великій Британії група амбітних ентузіастів, в яку увійшли кінематографісти, дайвери та фахівці з технічних питань, вирушила на пошуки меча Екскалібура, який, за легендою, був викинутий у води зачарованого озера. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Ця зброя залишалася недоторканою й невиявленою впродовж віків, проте тепер ентузіасти сподіваються її знайти. У рамках нового телесеріалу "Дивна Британія" вони вирішили визначити декілька потенційних місць, де може знаходитися Екскалібур. До пошуків міфічного меча долучилися підводні оператори, експерти з БПЛА та інші спеціалісти.

"Існує безліч суперечок про місцезнаходження озера, згадуваного в артуріанських переказах. Ідентифікація озера – це загадка, над якою історики та дослідники сперечаються вже кілька століть: чи існує воно взагалі і, чи правдива легенда. Ми вперше отримали можливість використовувати підводні дрони або підводні апарати ROV разом із професіоналами своєї справи в експедиції такого роду. Я думаю, що це справді інноваційне та кумедне застосування технологій, яке стане чудовим телевізійним матеріалом", – розповів продюсер Тім Віттард.

Пошуки меча
Пошуки меча
Фото: SWNS

Найджел Лемфорд є головою групи Northants Magnet Fishing, якій запропонували взяти участь у проєкті. Ця група займається видобутком металевих предметів і скарбів з річок і каналів. Їхні пригоди і знахідки забезпечили їм популярність на YouTube.

"Ми ще ніколи не зазнали поразки, і ніхто не має такого обсягу обладнання, як у нас. Якщо Екскалібур є десь там і притягує магнітом, ми обов'язково його витягнемо", – промовив він.

Своїми думками поділився також керівник проєкту, Метт Еверетт.

"Легенда про короля Артура надзвичайна, я би був радий, якщо вона виявиться правдивою, і, сподіваюся, ми зможемо це підтвердити, якщо нам вдасться знайти Екскалібур", – зазначив він.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені провели наймасштабніші за півсторіччя пошуки Лох-несського чудовиська.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ