Джинси

Не для презервативів: для чого потрібна маленька кишеня на джинсах

Anne Nygård / Unsplash

Вона відома під назвою "монетна кишеня"

Цього разу ми розповімо про історію та призначення маленької кишені на джинсах. Про це повідомляє "Дивогляд".

Багатьох цікавить, навіщо потрібна та мініатюрна кишенька на джинсах. Вона відома під назвою "монетна кишеня" і була введена у виробництво відомою компанією Levi Strauss & Co ще в 1873 році.

Ця кишеня була призначена для зберігання дрібних речей, таких як монети чи годинник, що було особливо зручно, коли не бажали носити з собою гаманець або ж коли потрібно було заховати годинник від можливих пошкоджень.

Поширилася думка, що ця кишеня призначена для зберігання презервативів, проте це не відповідає дійсності. У 1983 році була випущена реклама, яка наголошувала на важливості захисту від СНІДу, де рекламодавці запропонували ідею використання цієї кишені для зберігання презервативів, аби вони завжди були під рукою.

Приблизно через десятиліття режисер Мішель Гондрі був нагороджений Каннським левом за створення рекламного ролика, який, як здавалося, містив документальні кадри, де робітник у джинсах купував контрацептиви та клав їх саме в ту кишеню.

Існують також маленькі кишені на задній частині джинсів, які спочатку призначалися для зберігання монет, але згодом перетворилися більше на елемент дизайну.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як ефективно вивести пляму від кави з одягу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ