Анн Ідальго

Мер Парижа розізлила мзс рф своєю думкою про участь росії та білорусі в Олімпіаді-2024  

скріншот

Мер Парижа додала, що французьке місто підтримає спортсменів з України під час Олімпіади

Мер Парижа Анн Ідальго виступає проти ідеї участі російських і білоруських спортсменів в Олімпіаді, яку проведуть у столиці Франції цього літа. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Le Monde.

"Я хочу сказати російським і білоруським атлетам, що їм не будуть раді в Парижі", – сказала вона.

Ідальго дала цей коментар 28 березня, коли була у Києві. Очільниця Парижа додала, що французьке місто підтримає спортсменів з України під час Олімпіади.

"Париж прийме вас як героїв, ви почуватиметеся в Парижі як вдома", – сказала вона.

На це вже відреагувала представник мзс рф марія захарова, яка пропонує оголосити якійсь французькій продукції, що їй "не раді" на росії.

"Поки що французькі товари не маркуються наклейками "нам не раді в москві", але я знаю, що наших активістів не зупинити, якщо вони таке рішення ухвалять. Ще одна така заява, і представники французького бізнесу підуть брати штурмом мерію Парижа, слідом за фермерами", – додала вона.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що "нейтральні" атлети з росії та білорусі не братимуть участь у церемонії відкриття Олімпійських ігор-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ