NAVI

Українські кіберспортсмени з NAVI стали переможцями на першому чемпіонаті світу з Counter-Strike 2 – яку суму грошей вони отримали

Скріншот із соцмереж

У фінальному поєдинку вони змагалися проти американської команди

Українська кіберспортивна організація Natus Vincere (NAVI) здобула перемогу на першому турнірі з гри Counter-Strike 2, який проходив у Копенгагені. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на акаунт команди у соцмережі Х.

У фінальному поєдинку NAVI змагалися з американською командою FaZe Clan і виграли з рахунком 2:1. Відзначається, що за перемогу у турнірі NAVI отримали призовий фонд у розмірі 500 тисяч доларів, а також кваліфікаційні путівки на турніри BLAST Premier World Final та Esports World Cup 2024. Водночас україномовна пряма трансляція матчу зібрала понад 5 млн гривень донатів на ЗСУ.

PGL Major Copenhagen 2024 став першим великим чемпіонатом з гри Counter-Strike 2 у своїй історії. Наступне змагання заплановано на грудень у Шанхаї.

Зазначимо, що у 2011 році NaVi стали першими переможцями турніру The International у грі Dota 2, який є найбільшим у світі. У 2021 році команда Na'Vi з CS:GO виборола перемогу на мейджор-турнірі – PGL Major Stockholm.

Українські кіберспортсмени стали першими в історії кіберспорту, хто здобув перемогу на трьох головних турнірах з гри Counter Strike за один рік – World Cyber Games 2010, Intel Extreme Masters та Electronic Sports World Cup.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що перший пацієнт Neuralink зіграв у відеогру силою думки.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ