Neuralink

Майбутнє вже настало: перший пацієнт Neuralink зіграв у відеогру силою думки – відео

Rock and Pop

Цей нейроімплант відкриває двері не лише до керування електронними гаджетами безпосередньою волею людини, але й обіцяє в майбутньому відновити моторні функції людей з паралічем

Ноланд Арбо, якому першому було встановлено нейрочіп від Neuralink, мав змогу насолоджуватися грою в Mario Kart разом зі своїм батьком. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Business Insider.

Ноланд поділився думками про те, що імплантація чіпа радикально трансформувала його повсякденне життя, надаючи йому безпрецедентний доступ до взаємодії з електронікою та програмним забезпеченням. Він висловив надію, що такі інновації з часом стануть благом для осіб, що стикаються з обмеженнями.

Після того, як Ноланд опинився у стані паралічу внаслідок трагічної події понад вісім років тому, він став центральною фігурою у ґрунтовному дослідницькому проєкті Neuralink. У січні 2024 року відбулася операція з встановлення чіпа, щодо якої Ілон Маск, засновник компанії, висловився оптимістично.

Він зазначив, що цей нейроімплант відкриває двері не лише до керування електронними гаджетами безпосередньою волею людини, але й обіцяє в майбутньому відновити моторні функції у людей з паралічем. Також він пропонує нові шляхи у боротьбі з депресією та іншими захворюваннями.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ілон Маск звинуватив компанію Google у расизмі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ