Дрон, БПЛА

Матчі Євро-2024 під загрозою через атаки терористів за допомогою дронів – ЗМІ

5 канал

Дрони стають однією з найбільших загроз

Терористи можуть спровокувати скасування матчів Чемпіонату Європи з футболу (Євро-2024) в Німеччині за допомогою безпілотників. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bild.

У Німеччині стверджують, що росія та Україна ведуть першу у своєму роді війну безпілотників. За словами німецьких експертів, війна в Україні та операції хуситів у Перській затоці підкреслили небезпеку, яку представляють у руках зловмисників сучасні БПЛА.

Голова профспілки німецької поліції Андреас Росскопф заявив, що дрони стають однією з найбільших загроз, і тому під час проведення ЧЄ буде введено "всеосяжну загальнонаціональну заборону на польоти дронів". Він підтвердив, що німецькі правоохоронці мають достатньо засобів, щоб протистояти дронам, у тому числі антидронові гвинтівки.

"Саме ІДІЛ з 2014-2015 років. все частіше використовує дрони при нападах та атаках: як дрони-камікадзе, так і дрони з вибухівкою. Сьогодні технології стали доступнішими. Це збільшує реальний ризик того, що вбивці вдадуться до цієї недорогої та дистанційно керованої технології. Плани використання дронів повсюдно присутні на відповідних форумах", – заявив австрійський дослідник тероризму Ніколас Штокхаммер.

За словами фахівця, наразі терористи в основному користуються невеликими комерційними дронами, які можна придбати в інтернеті. Однак загроза зросте, якщо їм вдасться отримати доступ до сучасних військових дронів у зонах ведення бойових дій.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що як реагували соцмережі на перемогу збірної України у матчі проти Ісландії, а також як тріумф прокоментував Сергій Ребров.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ