Євробачення-2024

Україна впала у рейтингу букмекерів щодо переможця Євробачення-2024 – хто посідає перше місце

Eurovision World

Друге місце пророкують представниці Італії

Україна раптово втратила свої позиції у рейтингу букмекерів, які прогнозують переможця конкурсу "Євробачення-2024". Про це повідомляє "Дивогляд".

Трохи раніше з першого місця представниць України – співачок alyona alyona та Jerry Heil – посунув учасник з Хорватії, Baby Lasagna. А зараз Україна опинилася на третьому місці, уступивши другу позицію представниці Італії, Angelina Mango.

Baby Lasagna з Хорватії веде в рейтингу з шансами на перемогу в 18%, Angelina Mango з Італії – з шансами 14%, а Україна наразі має 11%.

Рейтинг
Рейтинг
Фото: eurovisionworld.com

Варто відзначити, що 68-й за рахунком пісенний конкурс "Євробачення-2024" цього року пройде у місті Мальме, Швеція, з 7 по 9 травня. Україну будуть представляти співачки alyona alyona та Jerry Heil з композицією "Teresa & Maria".

Нещодавно за допомогою жеребкування стало відомо, що Україна виступатиме у першому півфіналі конкурсу, який відбудеться 7 травня. Наші представниці виступатимуть під номером п'ять.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на Євробаченні-2024 діятимуть нові правила.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ