Селін Діон

Селін Діон, яка має невиліковну хворобу, розповіла про свій стан – фото

celinedion / Instagram

Вона не втрачає надії подолати захворювання

Селін Діон, яка змушена була скасувати численні виступи через серйозне захворювання, поділилася своїм самопочуттям на сьогодні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram.

За словами її сестри Клодетт, співачці стало гірше, і вона з труднощами пересувається, однак відмовляється від використання візка для інвалідів. Нещодавно Діон розмістила фотографію зі своїми синами, зазначивши, що захворювання наразі утримує її від повернення на сцену, але вона не втрачає надії подолати його.

"Як багато хто з вас знає, що восени 2022 року у мене діагностували синдром м'язової скутості – складне захворювання центральної нервової системи, яке викликає спазми м'язів. Боротьба з цим аутоімунним захворюванням - це для мене одне з найважчих випробувань, але я, як і раніше, сповнена рішучості якось повернутися на сцену і жити настільки нормальним життям, наскільки це можливо", – заявила вона.

Селін висловила подяку своїм дітям та фанатам за їхню підтримку і любов, а також надіслала слова підтримки всім, хто бореться з подібними випробуваннями.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що дружина хворого Брюса Вілліса замилувала рідкісними фото з актором.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ