Єлизавета ІІ

Чому Єлизавета II 50 років носила взуття одного бренду – факт про королеву, який вас здивує

The Royal Family / Twitter

Вибір взуття для королеви – це відповідальне завдання

Єлизавета проводила багато часу перед громадськістю та часто подорожувала, але тривалий час обирала взуття лише від одного бренду. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Express.

Журналісти пишуть, що покійна Єлизавета II використовувала однакове взуття протягом 50 років, а спеціально навчена людина відповідала за його догляд. Цій особі було доручено збір зношених туфель монархині, провітрювання їх на спеціальних вішалках, полірування та пакування кожної пари у шовковий або бавовняний мішечок зі шнурком.

Також, перед тим, як монархиня взувала туфлі, її костюмерка та стилістка Анджела Келлі приміряла взуття, про що вона згадує у своїй книзі "Зворотний бік медалі: королева, костюми і гардероб".

Протягом п'ятдесяти років взуття королеви виготовляла лондонська компанія Anello & Davide вручну. За цей період компанія створила сотні пар для Її Величності, але вона носила одночасно не більше десяти. Це пояснюється тим, що Єлизавета II не була марнотратною і не любила марнувати гроші.

Туфлі Її Величності виготовляли з телячої шкіри та відлиті з дерев'яного відбитка королівської стопи. Після виготовлення взуття проходило остаточне приміряння та вносилися необхідні коригування. Тільки після цього взуття розношувала помічниця Єлизавети.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як на фото Єлизавети ІІ, зробленому перед смертю, помітили фотошоп.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ