Єлизавета II

На фото Єлизавети ІІ, зробленому перед смертю, помітили фотошоп

theroyalfamily / Instagram

Саму світлину зробила Кейт Міддлтон

Американське агентство Getty Images повідомило про виявлення ознак цифрового редагування на одному із зображень Єлизавети ІІ. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Це стосується зображення королеви Єлизавети II в товаристві її внуків та правнуків. Фото було зроблено Принцесою Уельською та опубліковано Кенсінгтонським палацом у 2023 році. Представники палацу повідомили, що знімок було створено Кейт у шотландському замку Балморал за декілька місяців до смерті монархині.

За інформацією від Getty Images, зображення піддалося цифровому ретушуванню. Дослідження, проведене CNN, вказало на присутність візуальних втручань у 19 різних місцях фотографії. Виявлені докази редагування натякають на те, що фото складалося з декількох окремих кадрів.

Фотошоп на світлині
Фотошоп на світлині
Фото: Princess of Wales / Kensington Palace / CNN

Серед знайдених аномалій CNN відзначило невідповідність положення спідниці та ковдри на королеві, а також вигляду дивану, на якому вона сидить. Також були виявлені невиразні контури волосся принцеси Шарлотти та краю плеча принца Луї. Крім того, було встановлено, що освітлення деяких осіб на знімку не відповідає загальному освітленню сцени.

Кенсінгтонський палац відмовився надавати будь-які коментарі з цього приводу.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що король Нідерландів пожартував про фотошоп на знімку Кейт Міддлтон.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ