Роуз Генбері, принц Вільям, Кейт Міддлтон

Імовірна коханка принца Вільяма відреагувала на чутки про роман зі спадкоємцем британського престолу

відкриті джерела

Мережею розлетілася новина про можливий розкол у сім'ї принца Вільяма та Кейт Міддлтон

ЗМІ почали писати про зраду спадкоємця британського престолу, а також розкрили ім'я ймовірної коханки принца, якою могла бути близька подруга їхньої сім'ї – Роуз Генбері, яка є дружиною найкращого друга Вільяма.

Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Page Six, жінка вперше прокоментувала чутки про близький зв'язок з принцом Вільямом.

Через своїх адвокатів 39-річна Роуз Генбері заявила, що всі чутки про так звану "інтрижку" з принцом Вільямом "повністю фальшиві". Вона заперечила будь-яку зраду чоловікові зі свого боку і наголосила, що з Вільямом і Кейт вони друзі.

Варто відмітити, що чутки про можливу інтрижку принца Вільяма з Роуз з'явилися ще у 2019-му році. Ще тоді мережу сколихнув епізод, в якому принцеса Уельська різко висмикнула плече, коли до нього торкнувся її чоловік.

Дехто з користувачів мережі припустив, що цей момент дуже нагадує, історію з життя Чарльза і Діани, які публічно вдавали ідилію, коли у їхніх стосунках була присутня зрада.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як принц Філіп зраджував королеві Єлизаветі упродовж половини століття.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ