Принц Вільям і Кейт Міддлтон

Кейт Міддлтон помітили на вулиці з принцом Вільямом – який вона мала вигляд

dukeandduchessofcambridge / Instagram

Свідок поділився враженнями від цієї зустрічі

Кейт Міддлтон помітили з принцом Вільямом поблизу її улюбленої фермерської крамниці у Віндзорі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Важливо зауважити, що преса Великої Британії утрималася від публікації знімків Кейт, поважаючи приватність королівської сім'ї, що висловила прохання залишити Кетрін у спокої на час відновлення після хірургічного втручання.

Згідно з повідомленнями, Кейт та Вільям були помічені недалеко від свого дому, котеджу Аделаїда у Віндзорі, минулої суботи, коли їхня дітвора – Джордж, Луї та Шарлотта – займалися спортом.

"Після всіх чуток, які ходили навколо, я був приголомшений, побачивши їх там. Кейт ходила магазинами з Вільямом, і вона була щасливою і мала гарний вигляд. Дітей з ними не було, але це гарний знак, що вона була досить здорова, щоб зайти до магазину", – розповів свідок.

Попри відсутність фото пари, через їхнє прагнення конфіденційності в період одужання Кейт, повідомлення про їхній вихід в люди викликало оптимізм і вважається позитивним сигналом щодо її поступового повернення до королівських обов’язків. Очікується, що принцеса, яку востаннє бачили на публіці під час Різдва у Сандрінгемі, відновить публічні заходи після 17 квітня, коли її діти повернуться до школи Ламбрук поблизу Аскота після великодніх канікул.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що король Нідерландів пожартував про фотошоп на знімку з Кейт Міддлтон.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ