Принц Гаррі, принц Чарльз і принц Вільям

Принц Вільям не хоче миритися з принцом Гаррі – ЗМІ назвали причину

Колаж 5.ua із фото Shutterstock

Принц Вільям та принцеса Кейт поділяють глибоку недовіру до Гаррі

Джерела, тісно пов'язані з Букінгемським палацом, стверджують, що принц Вільям рішуче налаштований проти будь-якої можливості повернення Гаррі до королівської родини, вважаючи це абсолютно неприпустимим. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Express.

Після діагностування раку в короля, принц Гаррі "тепло розмовляв" зі своїм батьком, що спонукало деяких сподіватися на вирішення конфлікту між ним та його братом Вільямом. Проте, за словами осіб, близьких до принца Уельського, такі надії були категорично відхилені.

"Принц Вільям у жодному разі не дозволить цього", – підкреслюють джерела.

Під час нещодавньої поїздки до Канади Гаррі сказав, що любить свою родину і цінує можливість приїхати до неї. Цей коментар прозвучав після його візиту до Лондона та зустрічі з батьком Чарльзом.

Принц Вільям та принцеса Кейт поділяють глибоку недовіру до Гаррі, думаючи, що будь-які спроби примирення можуть відновити ту напруженість, що виникла після того, як Гаррі з Меган покинули королівські обов'язки та згодом розкритикували родину в публічних виступах.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Чарльз III може помиритися з Гаррі та Меган, але є нюанс.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ