Принц Вільям

Принц Вільям несподівано зустрівся з українськими біженцями у Польщі – зворушливі фото й відео

Shutterstock

Спадкоємець престолу не відмовляв бажаючим у селфі, в обіймах, а також залюбки грав у пінг-понг

22 березня принц Вільям несподівано відвідав Польщу, де зустрівся з військовими та українськими біженцями. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Вчора, у середу, принц Уельський приїхав до Жешува (південний схід Польщі), де провів зустрічі з британськими та польськими військовими та обговорив з ними підтримку України. Візит 40-річного принца тримали у таємниці з міркувань безпеки, поки він не приїхав до Варшави.

У польській столиці він відвідав український центр для біженців, де зустрівся з 300 жінками та дітьми. Принц Вільям поспілкувався з деякими вимушеними переселенцями з України, а також волонтерами. Спадкоємець престолу не відмовляв бажаючим у селфі, в обіймах, а також залюбки грав у пінг-понг.

Цей візит до Польщі відбувся на прохання британського уряду, але слід зазначити, що принц Вільям і раніше заявляв, що підтримує Україну.

"Наші країни мають міцні зв'язки. Завдяки нашій співпраці на підтримку народу України та його свободи, яка також є нашою і вашою свободою, ці зв'язки ще більше зміцнюються", – заявив він.

Раніше ми розповідали, що Велика Британія надасть Україні снаряди зі збідненим ураном для танків Challenger 2, які не мають нічого спільного з ядерною зброєю.

Дивіться також відео 5 каналу: СЛЬОЗИ ВІД ЦИБУЛІ: чому ціни на цей овоч зросли до 60 грн за кілограм

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ